APER SOLUTION sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji energetycznych, elektrycznych, teletechnicznych oraz systemów automatyki i sterowania dla partnerów biznesowych. Wspieramy naszych Klientów, na każdym etapie realizacji inwestycji. Doradzamy najlepsze rozwiązania na etapie koncepcji, następnie projektujemy zgodnie z wymaganiami naszego Partnera oraz obowiązującymi przepisami. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych inwestycji w obszarze energetyki dystrybucyjnej oraz wytwórczej, energetyki odnawialnej, przemysłu i ochrony środowiska.

Spółka APER SOLUTION działa na rynku od 2018 roku. Stworzona została przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej i elektrycznej, dzięki czemu zbudowaliśmy silną i rozpoznawalną markę. Po przez wytężoną pracę osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku usług energetycznych i elektrycznych.

Firmę tworzy zespół specjalistów, a przede wszystkim pasjonatów chcących wdrażać najlepsze rozwiązania przy budowie systemów energetycznych i instalacji elektrycznych dla przemysłu. Spółkę APER SOLUTION tworzą wykwalifikowani inżynierowie posiadający niezbędne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i energetycznych oraz uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji instalacji i urządzeń energetycznych. Jednak przede wszystkim nasi pracownicy to eksperci z bogatym doświadczeniem w pracy.

Z pośród innych wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w energetyce zawodowej, co przekłada się na ergonomiczne i najefektywniejsze rozwiązania dla naszych Klientów. Nasi Inżynierowie przygotują projekty instalacji elektrycznych dostosowane do potrzeb naszych Partnerów. Następnie na etapie realizacji zajmiemy się dostawą, montażem urządzeń, a po zakończeniu prac monterskich uruchomimy całość instalacji, dokonamy niezbędnych testów i przygotujemy dokumentację odbiorową i powykonawczą.

Najwyższe standardy i solidność – to wyróżnia nas na tle konkurencji. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania, nieustannie podnosząc naszą efektywność. Dzięki temu nasz zespół jest w stanie podjąć się wielu ambitnych, niestandardowych i wymagających zadań. 

Naszą misją jest dostarczanie Klientom kompleksowych usług związanych z projektowaniem i wykonywaniem ekologicznych bezpiecznych i ergonomicznych instalacji energetycznych i elektrycznych.

Wierzymy, że niezbędna energię do życia na Ziemi człowiek może pozyskać w sposób naturalny i zgodny z prawami natury, nie eksploatując w znaczny sposób zasobów naszej Planety, dlatego nasze instalacje są bezpieczne dla środowiska, a prowadzone przez nas prace i wykorzystywane materiały nie oddziałują na otaczającą nas przyrodę.

Marka Aper Solution to solidny partner, który na każdym etapie realizacji dba o najwyższe standardy współpracy z Klientami i Inwestorami. Wiemy, że dobra komunikacja jest fundamentem realizacji powierzonych projektów.

Jako  ekspert na rynku w Polsce, dążymy do jeszcze większej rozpoznawalności marki na rynku usług energetycznych i elektrycznych. Stawiamy na ciągły rozwój. Każdy dzień jest dla nas kolejnym doświadczeniem, dzięki któremu wciąż się doskonalimy. Wiedza, determinacja, zaangażowanie i ciężka praca sprawiły, że staliśmy się wiodącą firmą w Polsce w obszarze instalacji energetycznych i elektrycznych.

Marka Aper Solution to połączenie wiedzy eksperckiej i zaangażowania całego zespołu. Innowacyjność i najwyższe standardy bezpieczeństwa to nasza siła. Naszym partnerom biznesowy oferujemy swoje doświadczenie i kompetencje. Doradzamy na każdym etapie przedsięwzięcia i za każdym razem opracowujemy wspólnie z Klientem rozwiązania skrojone na miarę potrzeb. Podejście oparte na długofalowych relacjach biznesowych to jeden z najmocniejszych filarów firmy, a energię do działania mamy we krwi.  

Wartości firmy

Zaangażowanie
Zespół Aper Solution tworzą osoby podzielające wspólne wartości. Cechuje nas zaangażowanie, determinacja, nieustępliwość i ciągła chęć zdobywania wiedzy. Nasz zespół to grupa osób dążąca do wspólnego sukcesu na rzecz naszych partnerów biznesowych. Moc jest w nas!

Innowacyjność
Poszukiwanie nowych rozwiązań, czerpanie z doświadczeń i gotowość na zmiany technologiczne to gwarancja, że usługi Aper Solution są najwyższej jakości. Rozwój firmy postępuje równolegle z rozwojem technologicznym w branży energetycznej i elektrycznej. Poprzez automatyzację procesów i usług skracamy czas realizacji zleceń, dopasowując je do potrzeb naszych Klientów. Jesteśmy pełni energii do innowacyjnego działania!

Rozwój
Ciągły rozwój i chęć zdobywania wiedzy, to fundamenty marki Aper Solution. Silny zespół to silna marka. Przewagę konkurencyjną opieramy na podnoszeniu kwalifikacji wszystkich osób w firmie. Firmę tworzą bowiem ambitni ludzie doskonale wykształceni, z ogromną wiedzą praktyczną. Dlatego też z dumą inwestujemy w nowe technologie wspierające zarządzanie. Nowe wyzwania podejmujemy pełni energii i zaangażowania!

Szacunek
W Aper Solution wszystko opiera się na transparentnym dostępie do informacji. Zawsze znajdujemy czas na rozmowę, ona jest podstawą sprawnej komunikacji. Dialog to dla nas szacunek i lojalność wobec pracowników i partnerów biznesowych.

Zaufanie
Firma godna polecenia to hasło, które przyświeca marce Aper Solution. Dla nas każdy Klient jest ważny. To podejście biznesowe przekłada się na rekomendacje i wzajemne zaufanie. Dajemy pewność Inwestorom, że nasze usługi zostaną solidnie i terminowo wykonane.
Silna firma oznacza również dobrego lidera. Zespół Aper Solution tworzą osoby, które wierzą w rozwój marki, nieustannie podnoszą swoje umiejętności i działają z mocą. Wszystko po to, aby zadowolenie Klienta było na pierwszym miejscu.