O Nas


Firma APER SOLUTION sp. z o.o. została założona w 2018 roku, przez zespół osób pragnących się rozwijać w branży energetycznej. APER Solution to firma wywodząca się z sektora instalacji energetycznych i elektrycznych wykonywanych dla Inwestorów przemysłowych. Spółka zajmuje się kompleksowym wykonywaniem usług elektroinstalacyjnych dla energetyki wytwarzającej energię elektryczną, dla energetyki dystrybuującej energię elektryczną oraz dla szeroko rozumianego przemysłu. Dzięki wspaniałej kadrze inżynierów posiadających duże doświadczenie jesteśmy w stanie zrealizować, każde stawiane przed nami wyzwanie. Firmę tworzą wspaniali ludzie, z  wieloletnim doświadczeniem w pracy w sektorze energetycznym, a do firmy dołączają nowe osoby, które mają stworzone niesamowite warunki do nauki i zdobywania doświadczenia. Naszym atutem jest to, że kompleksowo, bezpiecznie i z zachowaniem najwyższych standardów wykonujemy powierzony nam zakres prac. Jesteśmy z naszym klientem na każdym etapie inwestycji:

  • doradzamy i dostarczamy rozwiązania
  • projektujemy
  • zarządzamy budową,
  • dostarczamy materiały,
  • montujemy na obiekcie,
  • uruchamiamy,
  • serwisujemy i pomagamy w serwisach.

APER SOLUTION sp. z o.o. tworzą wykwalifikowani inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane  do kierowania robotami  w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji oraz urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zespole posiadamy pracowników z uprawnieniami SEP w zakresie dozoru i eksploatacji instalacji i urządzeń eklektrotechnicznych.

Misją firmy jest budowanie bezpiecznych, ergonomicznych i ekologicznych instalacji energetycznych i elektrycznych uwzględniając wszystkie potrzeby Klientów oraz partnerów biznesowych i Inwestorów.

Wizją firmy jest dążenie do doskonałości, czego efektem będzie odniesienie sukcesu na rynku krajowym i stanie się kluczowym przedsiębiorstwem wśród firm zajmujących się projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektroenergetycznych i elektrycznych dla sektora przemysłowego.

Chcemy z pasją zbudować silne i rentowne przedsiębiorstwo dające bezpieczne i stabilne miejsca pracy. Stawiamy na pracę zespołową, nieustanny rozwój i doskonalenie członków naszego zespołu, tak aby każdy mógł wykorzystać swój potencjał i eksperckość. Innowacyjność, zaangażowanie oraz praca z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i poszanowania środowiska sprawi, że staniemy się firmą nr 1 w Polsce.

Stawiamy sobie za cel nawiązanie trwałych relacji z Inwestorami, opartych na zaufaniu i wiedzy technicznej, którą posiadamy.

Wartości firmy

Zaangażowanie (motywacja, siła, entuzjazm, optymizm)

Zaangażowanie pracowników w rozwój firmy. Pracownicy z wyznaczonymi celami, którzy dążą do ich osiągnięcia, nie poddają się, chcąc tworzyć stabilną firmę. Konsekwencja w realizacji wyznaczanych celów Zaangażowanie poprzez docenienie i uznanie pracowników. Sprawne budowanie zmotywowanych zespołów, umiejętność przenoszenia motywacji w niższe struktury firmy.

Innowacyjność ( oryginalność, kreatywność, inspiracja – poszukiwanie, ciekawość nowych rozwiązań)

Inspirowanie się nowymi technologiami i rozwiązaniami technicznymi, rozwianie nowych technologii, nowych usług, planowanie prac tak aby wykorzystać potencjał pracowników, maszyn i urządzeń, które posiadamy. Dążenie do automatyzacji procesów i usług.

Rozwój

Rozwój firmy pod względem rozwoju i samokształcenia pracowników oraz rozwoju pod względem pozyskiwania kontraktów. Rozwój usług, aby były wykonywane sprawnie, bezpiecznie i dobrze jakościowo, żeby sprostały wymaganiom Inwestorów i były najlepsze na rynku. Ambitne podchodzenie do realizacji zadań. Odwaga w działaniu i podejmowanie ambitnych wyzwań. Rozwijanie firmy przy równoczesnym rozwoju pracowników, Firma daje możliwości pracownikom,  a pracownicy przyczyniają się poprzez własny rozwój do rozwoju firmy.

Szacunek, szczerość, lojalność życzliwość, odpowiedzialność uczciwość, akceptacja

Dobra komunikacja zarówno między pracownikami jak i  kierownictwem, brak tematów tabu, obie strony powinny mieć możliwość zgłaszania zastrzeżeń co do realizacji swoich zakresów umów

Zaufanie, pewność działania

Budowanie zaufania wśród Inwestorów oraz Generalnych wykonawców do marki firmy. Budowanie trwałych relacji, aby klienci do nas wracali i chcieli z nami realizować zadania. Budowanie zaufania wśród pracowników, że tworzymy stabilne miejsca pracy. Dajemy pewność klientom, że usługi zostaną solidnie i terminowo wykonane.